♥ | Oquzhan Koç Fan CLub © 2009 | ♥
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

♥ | Oquzhan Koç Fan CLub © 2009 | ♥

| ♥. Oquzhan Koç Fan CLub'a HoşgeLdiniz.♥ |

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

K.Y Replik--45--

2 posters
YazarMesaj
ChocoLatte[m]
Adhmn xD
Adhmn xD
ChocoLatte[m]

K.Y Replik--45-- Empty
MesajKonu: K.Y Replik--45--   K.Y Replik--45-- EmptyCuma Eyl. 04, 2009 12:39 am

Efe: Anlıyacağınız arkadaşlar orijinal adam sizlere ömür..Şu an itibariyle bu evin kirasını bile ödeyemiyorum.
Deniz: Allah allahh.Bi kendine gel ya! Biz senle sallanan evde oturmadık mı? Tuğladan soba yakmadık mı? Burası olmaz başka bi yer olur ne var bunda?
Halil: Yürü be Deniz kardeş çok doğru konuştun valla..Tuğladan soba nası yapılıyo ki??
Deniz: Anlatırım ben sana sonra..Hem İstanbul'a geldiğinde senin neyin vardı? Hiçbişeyin..Şimdi niye ağlıyosun? Hala başladığın yerden bi adım ilerdesin..Bak şimdi satsan 15-20 bin edicek bi araban var.He sat diye demiyorum ama sonuçta bi ilerleme var dimi? Boşaltırsın burayı yerleşirsin abinlerin yanına,oh annenin yanındasın mis gibi yenge yemeği daha ne..
Halil: Ben yemek hazırlarım canım ona
Efe: E sen?
Deniz: Sen beni boşwer ben bulurum kalıcak bi yer.
Halil: Öhö öhö,çok özür dilerim ama ben burda eşşekbaşı mıyım? Benim evim ne güne duruyor? Lütfen Deniz başka yere gidersen darılırım..
Deniz: Bak hallettik bile..Sıkılınca atlar yanımıza gelirsin..Bekar evi sohbet fln..
Efe: Ya ne bileyim abicim..Valla saksı çalışmıyo ya herşey darmaduman oldu.Bilmiyorum..Sonra konuşsak olur mu ya?
Deniz: Tamam o zaman hiç konuşmayalım direk gidelim kızlar birazdan arar zaten hadi.
Halil: Nereye gidiyosunuz pardon?
Deniz: Sende geliyosun abicim.Topluca bi yere gidelim.Bişeyler yeriz içeriz dans ederiz kafaları dağıtırız ha?
Efe: Yok Deniz hiç benim öyle şeyler yapıcak keyfim yok yani siz gidin abi
Deniz: İyi madem gelmiyosun bende arar iptal ederim o zaman
Efe: Ya oğlum..Pff tamam siz gidin bari ben arkanızdan geleyim tamam mı?
Deniz: Bana bak caymak yok gelir alırım seni haberin olsun.
Efe: Tamam abi gelicez tamam.

Alıntıdır
AnqeLLs.*
Adhmn xD
Adhmn xD
AnqeLLs.*

K.Y Replik--45-- Empty
MesajKonu: Geri: K.Y Replik--45--   K.Y Replik--45-- EmptyCuma Eyl. 04, 2009 2:28 pm

SaoLL.*

K.Y Replik--45--
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» K.Y Replik--2--
» K.Y Replik--18--
» K.Y Replik--34--
» K.Y Replik--50--
» K.Y Replik--3--