♥ | Oquzhan Koç Fan CLub © 2009 | ♥
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

♥ | Oquzhan Koç Fan CLub © 2009 | ♥

| ♥. Oquzhan Koç Fan CLub'a HoşgeLdiniz.♥ |

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

K.Y Replik--3--

3 posters
YazarMesaj
ChocoLatte[m]
Adhmn xD
Adhmn xD
ChocoLatte[m]

K.Y Replik--3-- Empty
MesajKonu: K.Y Replik--3--   K.Y Replik--3-- EmptyCuma Eyl. 04, 2009 12:16 am

aslı:efe cevap versene oldu
efe:yok bişey
aslı:ya ne demek yok bişey şu haline bak
efe:sanane ya he hem niye soruyosunki çok mu umrunda
aslı:ne diyosun sen be tabiyki umrunda
efe:kızım gitsene sen ya okulun dersin filan yokmu senin
aslı:efe buraya gel gel buraya dedim
efe:aslı seni duymak istemiyorum konuşmak istemiyorum tamam mı git burdan
aslı:gitmezsem ne olcak dövicekmisin beni zaten bi o kaldı yapmadığın onu da yap rahatla
efe:çok güzel ya çok güzel yine ben suçlu oldum dimi çok güzel
aslı:ya sen nası bi adamsın ya nasıl böyle her seferinde üste çıkabiliyosun bi kerede ben yaptım de yapmamam lazımdı de
efe:ya benim yerimde kim olsa o soruyu sorardı sana ya alt tarafı bi cevap vericektin aslı evet diycektin hayır diycektin bişey diycektin ama öyle susup durmuycaktın yani bu kadar mı zordu ya
aslı:hayır desem inanıcaktın çünkü dimi
efe:üfffff yine başlıyoruz ya
aslı:efe beni delirtme sen o gün oraya evet cevabını almak için geldin sen benim orda evet dememi istedin bana bubu ima ettin
efe:aslı saçmalıyosun ya
aslı:sen saçmalıyosun bana hiç bi zaman güvenmedin hiç bi zaman inanmadın hata bende zaten niye buraya geliyosam niye senle konuşmaya çalışıyosam bi da denizi dinlersem
efe:aha deniz yine deniz a yine deniz ya inanmıyorum abicim yine deniz yani tam bi işler yoluna giriyo hop deniz bi anda deniz çıkıyo yine
aslı:sen paronayaksın bunu biliyosun dimi
efe:evet ben paronayağım dimi ben paronayağım çünkü sizde kalan bendim ateşler içinde yatanda bendim ya ben o eve gelip görmesem haberim bile olmuycaktı be sonra niye bana inanmıyosun niye güvenmiyosun sana niye güveniyim ki ben
aslı:ben sana hepsini anlattım ben sana herşeyin nedenlerini de anlattım bana bi kere olsun inanmadın sen her seferinde bana denizi sordun hep onu sevdiğimi düşündün bi kere susmadın efe ya bi kere susmadın ne düşünüyorum ne hissediyorum önemsemedin........ben seni çok sevdim efe....hiç kimseyi sevmediğim kadar çok sevdim(sonrası efe bu sözler üzerine etkilenir ve tam aslı gidecekken kolundan tutar...........gerisini bilmeyen yoktur..)
AnqeLLs.*
Adhmn xD
Adhmn xD
AnqeLLs.*

K.Y Replik--3-- Empty
MesajKonu: Geri: K.Y Replik--3--   K.Y Replik--3-- EmptyCuma Eyl. 04, 2009 2:43 pm

SaoLL.*
ChocoLatte[m]
Adhmn xD
Adhmn xD
ChocoLatte[m]

K.Y Replik--3-- Empty
MesajKonu: Geri: K.Y Replik--3--   K.Y Replik--3-- EmptyPaz Eyl. 06, 2009 11:45 am

çok saol Yorum iiçn
|~Pretty Lowe~|
Adhmn xD
Adhmn xD
|~Pretty Lowe~|

K.Y Replik--3-- Empty
MesajKonu: Geri: K.Y Replik--3--   K.Y Replik--3-- EmptyPerş. Eyl. 10, 2009 8:55 pm

sAqoL
https://kavak-yelleri.1talk.net
ChocoLatte[m]
Adhmn xD
Adhmn xD
ChocoLatte[m]

K.Y Replik--3-- Empty
MesajKonu: Geri: K.Y Replik--3--   K.Y Replik--3-- EmptyCuma Ekim 16, 2009 5:06 pm

Önemsiz...

K.Y Replik--3--
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» K.Y Replik--13--
» K.Y Replik--27--
» K.Y Replik--45--
» K.Y Replik--14--
» K.Y Replik--30--