♥ | Oquzhan Koç Fan CLub © 2009 | ♥
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

♥ | Oquzhan Koç Fan CLub © 2009 | ♥

| ♥. Oquzhan Koç Fan CLub'a HoşgeLdiniz.♥ |

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

seventeen ASLI ENVER!!!!!

3 posters
YazarMesaj
AsLı[L]AySu
GörevLi :D
GörevLi :D
AsLı[L]AySu

seventeen ASLI ENVER!!!!! Empty
MesajKonu: seventeen ASLI ENVER!!!!!   seventeen ASLI ENVER!!!!! EmptyCuma Eyl. 04, 2009 12:55 pm

Konu: seventeen ASLI ENVER!!!!! Cuma Ağus. 28, 2009 6:33 pm

--------------------------------------------------------------------------------

+
----

asLı enver

-ingiltere doğumluun.orada yaşarken de oyunculukla ilgilenmiyormuydun
-aslı enver:müzikle ilgileniyordum.klise koroundaydım.türkiyeye geldikten sonra müzik defteri bir şekilde kapandı.hayal gücümü nereye akıtmam gerektiğini düşünürken annem müjdat gezenn tiyatro kurslarını önerdi.aslında onun amacı bni hafta sonu gezilerinden uzak tutmaktı(gülüyor).eğitim almaya başladıktan sonra dedimki oyunculuk bnm mesleği.istediğim karaktere girebilme fikri bna çok güsel gelmişti.yapmam gerekn şey tiyatrocu olmaktı.
-nasıl bir karakteri var mine'nin?
-ae:minenn hiç bir şeye tahammülü yok.en ufak olaya parlıyor.hiçbir şeyi içinde tutmuyor.ağzına ne gelirse söylüyor.aslında yanlış bir yol izliyor ama bir yandanda iyi bir şey yapıyor.bir yerde dürüst davranan bir insan mine.bu huyu hoşuma gidiyor ama bazende'yok artık!bu kadrınıda yapamaz' dediğim hareketleri oluyor(gülüyor).
-mineyle ilgili tepkiler alıyormusun?
ae:çok alıyorum hemde.üç sene önce hazal karakterini oynarken herkes bna dilsizmişim muamelesi yapıyordu.şimdide kızıyorlar(gülüyor).mineyle ilgili çok acımasız tepkiler alıyorum.internetteki forumlara hiç bakmıyorum mesela.''dördünüzede bayılıyorum çok başarılısnz''tepkilerini dha çok ciddiye alıyorum tabi(gülüyor).
''pelin,ibrahim ve dağhan'la çok çok iyi anlaşıyorum''
-rol arkadaşlarınla aran nasıl?
ae:pelinn oynadığı karaktere sürekli kötü davranıyorum.bazen bu çok zor oluyor çünkü normal haytımızda o kdr ii anlaşıyoruzki...ara sıra böyle sahnelerde gülmem geliyor(gülüyor).konsantre olmadığımz zamanlarda pelin bna çok yardımcı oluyor.mine karakterinn bir kaş hareketi vardır;onu yapıyor hemen(gülüyor).birbirimizi motive ediyoruz sürekli.pelin,ibrahim ve dağhan;hepimiz birbirimize o kadr bağlıyız ve iyi anlaşıyoruz ki,anlatamam.birbirimizin başına bir şey geldiinde aynı derecede üzülüyoruz.
-meeleğinin zorluklarıyla nasıl başa çıkyorsun?
a.e:internetteki forumlara girmiyorum dediğim gibi.yara alacaksam eğer duymuyorum.en ufak şeyi büyüktemeye çok meyilliyim.sonra baktım ki bu böyle olmayacak.bu işi yapmak istiyorsan bir yerden sonra gözlerini kapatacaksın.bunu deniyorum ve hakikaten işe yarıyor.
(arkadaşlar burda süper resmleri var aslı enverin)
-fotoğaf çekimleri nasıl geçti?
a.e:ben aslnda biraz poz verme özürlüsyümdür(gülüyor).
'boğa burcuyum herşeyi içime atarım'
-nasıl bir insansın?
ae:her insanda olduğu gibi iyi ve kötü yönlerim var.bir kötü yönümü söyleyebilrm yalnız oda herşeyi bastırıp içme atarım.genel olarak hayatta yaptığım bir hatadır bu.mutlu olsamda üzgün olsamda içime atarım.boğa burcıyum onunda etkisi var sanırım(gülüyor).
-en sevdiğin yönün nedr?
ae:kendimi devamlı karşı tarfın yerine koyarım.böylece hayat dha kolay olur.
-hayatın nasıl gidiyor?
a.e:ya işteyim ya okulda.onlar olmadığı zamnlarda uyuyorm galba.
-okul nasıl gidiyor?
a.e:bu aralar vizelerim finallerim var.hocalarım kızıyorlar bna okul durumuyla ilgili(gülüyor)dengelemeye çalışıyorum.
-arkadaşların popüler olmana tepkisi nasıl?
a.e:zaten konservatuvarda okuduğum için çok garip karşılamıyorlar bu durumu.
...
-kimlerin oyunculuğunu beğeniyorsun?
a.e:peline çok saygı duyuyorum.bir gün bir arkadaşıyla bir kast yarışmasına gidiyor ve herşey böyle başlıyor.doğal yetenek bu işte.melisa sözenide çok iyi buluyorum.ayrıca çok sevdiğim ir arkadaşım.
...
aslında bir kaç bölüm dha var ama onları yazamdım çünkü çok uzun bu bile fazla geldiama artık mineye gerçektn başka gözle bakıcam bn

ALINTI
AnqeLLs.*
Adhmn xD
Adhmn xD
AnqeLLs.*

MesajKonu: Geri: seventeen ASLI ENVER!!!!!   seventeen ASLI ENVER!!!!! EmptyCuma Eyl. 04, 2009 2:48 pm

hmm bilmiodum saoLL Very Happy
ChocoLatte[m]
Adhmn xD
Adhmn xD
ChocoLatte[m]

MesajKonu: Geri: seventeen ASLI ENVER!!!!!   seventeen ASLI ENVER!!!!! EmptyPaz Eyl. 06, 2009 11:40 am

Pelin&Aslı St Kapak Olamamıştı Sad

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» AsLı enver elele röpörtaj (:
» AsLı EnveR Şarkıcı 0LabiliRmiş !
» Aslı Enver Röportajı (14 Şubat 2009 - Milliyet Televizyon)
» AsLı EnveR'in Dedesi
» Aslı Enver - Oyuncu ~ Biyografisi