♥ | Oquzhan Koç Fan CLub © 2009 | ♥
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

♥ | Oquzhan Koç Fan CLub © 2009 | ♥

| ♥. Oquzhan Koç Fan CLub'a HoşgeLdiniz.♥ |

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Yorumlar sinirlerini bozmuş

3 posters
YazarMesaj
AsLı[L]AySu
GörevLi :D
GörevLi :D
AsLı[L]AySu

Yorumlar sinirlerini bozmuş Empty
MesajKonu: Yorumlar sinirlerini bozmuş   Yorumlar sinirlerini bozmuş EmptyCuma Eyl. 04, 2009 12:53 pm

kavak yelleri dizisinde canlandırdığı Mine karakteri nedeniyle sokakta tepkilerle karşılaştığını söyleyen Aslı Enver, internetteki yorumlardan da çok etkilendiğini belirtti.

Kanal D’de Güneri Civaoğlu’nun sunduğu ’şeffaf oda’ programına konuk olan kavak yelleri dizisinin oyuncularından Aslı Enver, canlandırdığı Mine karakterine karşı tepkilerden etkilendiğini söyledi.

İzmir’deyken bir gün internetteki yorumları okuduğundan bahseden Aslı Enver, "Ben yorumları okudukça, biz bu kadar emek çekiyoruz, burada bunları yapıyoruz. Uyumuyoruz bazen, 40 saat ve üstünde. O kadar çok küfüre varan şeyler okuyoruz ve görüyoruz ki, acayip bi sinir bozukluğu yaşadım ben" dedi. Aslı Enver, motivasyonunun bozulmaması için internete girmemeyi tercih ettiğini de belirtti
AnqeLLs.*
Adhmn xD
Adhmn xD
AnqeLLs.*

MesajKonu: Geri: Yorumlar sinirlerini bozmuş   Yorumlar sinirlerini bozmuş EmptyCuma Eyl. 04, 2009 2:49 pm

SaoLL.*
ChocoLatte[m]
Adhmn xD
Adhmn xD
ChocoLatte[m]

MesajKonu: Geri: Yorumlar sinirlerini bozmuş   Yorumlar sinirlerini bozmuş EmptyPaz Eyl. 06, 2009 11:37 am

Yazıq kıza yha

Yorumlar sinirlerini bozmuş
1 sayfadaki 1 sayfası