♥ | Oquzhan Koç Fan CLub © 2009 | ♥
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

♥ | Oquzhan Koç Fan CLub © 2009 | ♥

| ♥. Oquzhan Koç Fan CLub'a HoşgeLdiniz.♥ |

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

K.Y Replik--42--

2 posters
YazarMesaj
ChocoLatte[m]
Adhmn xD
Adhmn xD
ChocoLatte[m]

K.Y Replik--42-- Empty
MesajKonu: K.Y Replik--42--   K.Y Replik--42-- EmptyCuma Eyl. 04, 2009 12:37 am

Aslı:efe bekle… ya beni bi dinler misin
Kolundan tutmaya çalışır efe izin vermez
Efe:çekil aslı
Aslı: ya bi saniye beni bi saniye dinle nolur
Efenin kolundan tutmaya çalışır efe döner
Efe:aslı sakın bana dokunma duydun mu sakın
Efe arabaya gider
Aslı:yapma yapma nolursun
Efe arabaya biner aslı camdan
Aslı:efe yapma nolur yalvarırım beni bi dinle lütfen
Ama efe dinlemez basar gider…

Deniz:aslı…
Aslıenin bi suçun yok .hepsi benim hatam baştan söylemem gerekirdi napıcam ben şimdi
Su:ya efeyi bilmiyomusun aslı o sinirlenince böyle
Aslı:yok su ya biliyorum işte konuşmayacak benimle biliyorum
Deniz:çok özür dilerim .. her şeyi berbat ettim..gidiyim artık

Canan:kızım içeri girsene ya burada ne durcaksın
Aslı:burada oturucam
Su:efemi getirdi bunu
Aslı:hıı hıı
Su:kemikler var bunun içinde nerden bulmuş
Aslı:mahfettim ben her şeyi mahfettim beni düşünmüş benim için uğraşmış ama ben her şeyi mahfettim işte

Aslı:açmıyo işte açmıycak biliyorum
Su:canım hadi gel içeri girelim çok soğuk dışarısı
Aslıiz girin ben girmiycem burada böyle oturucam soğuktan donana kadar

Efe arabayı tekmeliyo
Atakan:efe noluyo ağabeycim iyimisin ya
Efe:hiç iyi değilim Atakan ya hiç iyi değilim.. inanamıyorum ya bide karşıma geçip.. ama ama salaklık bende Atakan aptal olan benim napıyorum gece gece gidiyorum yok yurtlardan adam topluyorum yok kemik bakıyorum neymiş hanfendinin sınavı varmış ulan banane senin sınavından ya ne halin varsa gör dimi yok seviyoruz ya aptalız

Atakan:ya ne biliyim belki bi açıklaması vardır ya
Efeen mi söylüyosun bunu Atakan ya 16 yaşındaki çocuktn suyu kıskanıyosun sen mi konuşuyosun bunları bırak ağabeycim…
Atakan:doğru
Efe:ben biliyorum hala onu düşünüyo hala aklı denizde ya başkası görse uyduruyosun derim belki bitane vururum ama gözümle gördüm Atakan ya ağabeycim ben kendi gözlerimle gördüm yaa
Atakan:madem böyle düşünüyosun al aslıyı oturt karşına konuş bakalım
Efe: istemez.. ben anlıyacağımı anladım daha fazlasına gerek yok..

Su:aslıcım efe seni çok seviyo bilmiyomusun yani şimdi biraz bağırıcak kızıcak çağırıcak ama sonra bi şekilde gönlünü alıcak eminim ben
Aslı:anlamadı.. benim onu ne kadar çok sevdiğimi hiç bi zaman anlamadı o.. belkide ben anlatamadım bilmiyorum .. ama ben onu çokk seviyorum.. ya bu nasıl anlatılır bilmiyorum ki..kimseyi sevmediğim kadar çok seviyorum ben onu..başkası umrumda değil benim..bitek efe..deniz geldi çünkü hastaydı…
Aslı:yok böyle olmıycak bu ben gidip konuşcam onunla
Aslı:açmıyo işte açmıycak açsa ölür zaten

Aslı dükkana gelir
Aslı:efe..özür dilerim
Efe dışarı çıkar aslıda peşinden
Aslı:yapma nolur konuşmamız lazım.. kaçıcakmısın benden
Efe:aslı senden sadece bişey istiyorum tamam mı
Aslı:tama iste
Efe:git buradan
Aslı:gitmiycem
Efe:iyi ben giderim o zaman
ASLI:efee..ya bak hastaydı tamam mı bakıcak kimsesi yoktu aldık biz baktık iyileşincede gitti zaten
EFE:tamam anladım ben ya tamam
ASLI:ben sna söylemeye çalışmıştım
EFE:hemde çok iyi anladım aslı ya çok iyi anladım..ben zannediyorum ki o arkadaş o gece ilk defa geliyo sizin eve ama meğer size taşınmış eyvallah bunu öğrendiğim çok iyi oldu aslı … ya ben size laf söz gelmesin diye sokak köşelerinden ordan buradan dönüyorum sen alıyosun denizi evde saklıyosun ya
ASLI:evet haklısın ama
EFE:git artık aslı
ASLI:ya hastaydı diyorum sana niye inanmıyosun ya suyun başına böyle bişey gelse sen gitsen ona baksan neden baktın dermiydim demezdim
EFE:bu mu yani ha bu mu yani yok suyun başına bişey gelseymiş te yok bilmemneymiş aynı şey mi aslı ya gözümün içine bakta söyle aynı şey mi? değil zaten herşey bi tarafa sen bana yalan söyledin tamam mı sen günlerce benim gözümün içine baka baka bana yalan söyledin aslı onu napıcaz ha onu napıcaz

ADA:şişttt yalnız kovboy bu sesi hatırladın mı biyerlerden sen bu satırları dinlerken ben çok uzaklarda olucam sevgilim yukardan yada aşağıdan biyerlerden sana el sallıyo olucam şiişttt bana bak hala ağlamıyosun dimi bak çok fena bozuşuruz deniz ona göre aslında benim hayalimdeki şey başkaydı kameraya görüntümü kaydedicektim hani (bişey diyo ama anlamadım)ama annemler saolsun bi kamera bulmayı beceremediler eh sende benim nefis sesimle idare ediceksin artık sevgilim aa bi dakka yanlış anlaşılma olmasın diye bi açıklama yapmak istiyorum sen beni dinlerken ben ölmüş olucam sevgilim annemler söz verdiler bu cd yi sana ileticeklerine ben şuanda hastahanedeyim sende biraz önce gittin ama getirdiğin çiçekler başucumda onlara bakıp bakıp avutuyorum kendimi seni çok seviyorum deniz

Alıntıdır
AnqeLLs.*
Adhmn xD
Adhmn xD
AnqeLLs.*

K.Y Replik--42-- Empty
MesajKonu: Geri: K.Y Replik--42--   K.Y Replik--42-- EmptyCuma Eyl. 04, 2009 2:29 pm

tşk. Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven

K.Y Replik--42--
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» K.Y Replik--5--
» K.Y Replik--22--
» K.Y Replik--39--
» K.Y Replik--53--
» K.Y Replik--6--