♥ | Oquzhan Koç Fan CLub © 2009 | ♥
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

♥ | Oquzhan Koç Fan CLub © 2009 | ♥

| ♥. Oquzhan Koç Fan CLub'a HoşgeLdiniz.♥ |

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

K.Y Replik--4--

4 posters
YazarMesaj
ChocoLatte[m]
Adhmn xD
Adhmn xD
ChocoLatte[m]

K.Y Replik--4-- Empty
MesajKonu: K.Y Replik--4--   K.Y Replik--4-- EmptyCuma Eyl. 04, 2009 12:17 am

efe:barselonaya gidiyomuşsun
aslı:sana söyliycektim aslında
efe:ama ben izin vermedim dimi seni dinlemedim...hani okula gelmiştim ya sana evlenme teklifi etmeye sende benin ağzımın payını verip göndermiştin beni
aslı:ben
efe:yo yo hayır ben seni suçlamıyorum sen haklıydın her zaman ki gibi haklıydın bana seni tanıyamıyorum demiştin ben gerçektende senin tanıdığın efe değildim o günlerde seni dinlemedim bile zaten son günlerde kendimden başka kimseyi dinlemedim ben kendimi kaybettim aslı hiç olmak istemediğim bi adama dönüştüm farkında olmadan çok karanlık bi kuyuya düştüm hemde çok derin bi kuyuya dibe vurmamda baya uzun sürdü naptığımı anlamam seni ne kadar üzdüğümü farketmem uzun sürdü şimdi ne desem ne söylesem boş o kadar çok özür diledimki beni affetmezsen anlarım ve şimdi sen gidiyosun ben gitme diyemem sana sonuçta okumaya gidiyosun oraya gitme diyemem ama eğer istersen eğer sende istersen peşinden gelirim
aslı:nası yani
efe:aslı ben bu hayatta bi tek şey biliyorum oda ben sensiz yaşayamam ben senin yanında nefes alıyorum senle beraberken yaşayabiliyorum sen varsan bende varım sen yoksan yokum ölüyüm..ama ben ölmek istemiyorum aslı ben seninle yaşamak seninle yaşlanmak istiyorum seni hep mutlu etmek istiyorum o gün o gün okulda yani gerçektende aptalca salakça bi sorumluluk duygusundan sana evlenme teklifi ettim sende bana dedinki benim sevdiğim efe gerçekten istediği için bana evlenme teklifi eder (cebinden yüzüğü çıkarır)sen aslı zeybek bu mehtabın ve denizin huzurunda hiç bi baskı altında kalmadan dünyanın en uyuz en gıcık en lanet ama seni dünyalar kadar seven adamıyla evlenmeyi kabul ediyomusun
aslıağlamaya başlar)
efe:aslı aslı pardon ben ben özür dilerim
aslı:napıyosun ya
efe:he
aslı:ya durmuyo ya
efe:ben kötü bişey mi söyledim ya yanlış bişeymi oldu
aslı:yok..ya makyajımda aktı
efe:dur bende mem mendil olucaktı ya ..al.
aslı:ya özür dilerim tutamadım kendimi kusura bakma
efe:baştan alıyım mı?
aslı:ama kısarmısın
efe:delimisin ya...........aslı aslım gözümün nuru aşkım benimle evlenir misin
aslı:evet (der..ve gülmeye başlar ...efeye sarılır tam o sırada havai fişekler patlar)...
aslı:inanmıyorum efe ya çok güzel
AnqeLLs.*
Adhmn xD
Adhmn xD
AnqeLLs.*

K.Y Replik--4-- Empty
MesajKonu: Geri: K.Y Replik--4--   K.Y Replik--4-- EmptyCuma Eyl. 04, 2009 2:43 pm

saolllll flower
|~Pretty Lowe~|
Adhmn xD
Adhmn xD
|~Pretty Lowe~|

K.Y Replik--4-- Empty
MesajKonu: Geri: K.Y Replik--4--   K.Y Replik--4-- EmptyPerş. Eyl. 10, 2009 8:55 pm

saoL cnm
https://kavak-yelleri.1talk.net
Jensen_Melis
Adhmn xD
Adhmn xD
Jensen_Melis

K.Y Replik--4-- Empty
MesajKonu: Geri: K.Y Replik--4--   K.Y Replik--4-- EmptyPerş. Eyl. 10, 2009 9:31 pm

teşekkürler
ChocoLatte[m]
Adhmn xD
Adhmn xD
ChocoLatte[m]

K.Y Replik--4-- Empty
MesajKonu: Geri: K.Y Replik--4--   K.Y Replik--4-- EmptyCuma Ekim 16, 2009 4:59 pm

Önemsiz...

K.Y Replik--4--
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» K.Y Replik--15--
» K.Y Replik--31--
» K.Y Replik--48--
» K.Y Replik--16--
» K.Y Replik--32--